| Code: | CP857N |
| Desc: | Special V Shape,Very Unique,Fancy Design |
| with sleek shape and narrow at bottom | |
| Colour: | Glossy White |
| Best For: | Use for coffee or tea. Hot and cold drinks |
| Material: | White porcelain |
| Purpose: | Prefect Night Celebration |
| Volume: | 480 ml/ 16 oz |
| Care: | Microwave and Dishwasher Safe |
| Brand: | MyMug Malaysia |
| Colour | Glossy White |
| Material | White Porcelain |
| Brand | MyMug Malaysia |
| Height | 13cm |
| Top Width | 9cm |
| Volume | 16oz (480ml) |
| Print Method | Screen Printed Kiln Fired for Permanent Prints |
| Lead Time | Sampling - 3 days/ Production - 7 days |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
There are no reviews yet.