| Code: | CP823 |
| Desc: | It has a round belly which gives a big printing area so can be best used |
| as Corporate Gift,Souvenier Mug | |
| Colour: | White |
| Best For: | Group of people can take their small mugs and pour the drink from the beautiful round belly mug |
| Material: | Porcelain |
| Purpose: | Launching Campaign,University Admission Campaign |
| Volume: | 630 ml/ 21 oz |
| Care: | Microwave and Dishwasher Safe |
| Brand: | MyMug Malaysia |
| Colour | White |
| Material | Ceramic |
| Brand | MyMug Malaysia |
| Height | 11.5cm |
| Top Width | 8.5cm |
| Bottom Width | 8.9cm |
| Volume | 21oz (630ml) |
| Print Method | Screen Printed Kiln Fired for Permanent Prints |
| Lead Time | Sampling - 3 days/ Production - 7 days |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
There are no reviews yet.