| Code: | CP821 |
| Desc: | V Shape White Mug with Personalized Logo Printing has |
| Incredible value for money,made of lead-free, cadmium-free, high quality ceramic. Suitable for hot and cold drinks. | |
| Colour: | White |
| Best For: | Use for coffee or tea or milo drink- Hot and cold drinks |
| Material: | Porcelain |
| Purpose: | Christmas Gift,Company Anniversary gift |
| Volume: | 480 ml/ 16 oz |
| Care: | Microwave and Dishwasher Safe |
| Brand: | MyMug Malaysia |
| Colour | White |
| Material | Ceramic |
| Brand | MyMug Malaysia |
| Height | 13.5cm |
| Top Width | 8cm |
| Bottom Width | 5.2cm |
| Volume | 16oz (480ml) |
| Print Method | Screen Printed Kiln Fired for Permanent Prints |
| Lead Time | Sampling - 3 days/ Production - 7 days |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
There are no reviews yet.