| Code: | CP816 |
| Desc: | Normal White Shape Mug,Cheapest And Budget Mug. |
| Perfect For Both Hot And Cold Beverages & Suitable For Promotion Gift And FoodSafe Print. | |
| Colour: | White |
| Best For: | Best to use for Bistro café where people enjoy small sips |
| Material: | Porcelain |
| Purpose: | Branch Launch Campaign,Polis Anniversary Functions |
| Volume: | 330 ml/11 oz |
| Care: | Microwave and Dishwasher Safe |
| Brand: | MyMug Malaysia |
| Colour | White |
| Material | Ceramic |
| Brand | MyMug Malaysia |
| Height | 8.3cm |
| Top Width | 8.3cm |
| Bottom Width | 7cm |
| Volume | 11oz (330ml) |
| Print Method | Screen Printed Kiln Fired for Permanent Prints |
| Lead Time | Sampling - 3 days/ Production - 7 days |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
There are no reviews yet.