| Material: | Ceramic |
| Desc: | Multipurpose 19 ounce perfect for cereal, versatile for |
| many kinds of dishes – from soups, maggi/dessert/nut bowls set – rice, pasta, salad, or oven to table chillies, stews or mac n cheese | |
| Colour: | White |
| Volume: | 570 ml/19 oz |
| Brand: | MyMug Malaysia |
| Code: | CP815 |
| Desc: | Multipurpose 19 ounce perfect for cereal, versatile for |
| many kinds of dishes – from soups, maggi/dessert/nut bowls set – rice, pasta, salad, or oven to table chillies, stews or mac n cheese | |
| Colour: | White |
| Best For: | Use For Noodle Mee,Mushroom Soup |
| Material: | Porcelain |
| Purpose: | EVENING SNACKS MUG,Morning Breakfast Mug |
| Volume: | 570 ml/19 oz |
| Care: | Microwave and Dishwasher Safe |
| Brand: | MyMug Malaysia |
| Colour | White |
| Material | Ceramic |
| Brand | MyMug Malaysia |
| Height | 8cm |
| Top Width | 11.5cm |
| Bottom Width | 6.2cm |
| Volume | 19oz (570ml) |
| Print Method | Screen Printed Kiln Fired for Permanent Prints |
| Lead Time | Sampling - 3 days/ Production - 7 days |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
There are no reviews yet.