| Code: | CP1124 Ceramic Black Coffee Mug |
| Desc: | Black color mug with straight shape |
| Unique large C-handle for better grip | |
| Colour: | Black |
| Best For: | Coffee or tea. Hot and cold drinks |
| Material: | Porcelain |
| Purpose: | Embassy Event Gift, Golf Club Membership Gift, Redemption Gifts or Retail PWP Premiums |
| Volume: | 300 ml/10 oz |
| Care: | Microwave and Dishwasher Safe |
| Brand: | MyMug Malaysia |
| Colour | Black |
| Material | Stoneware |
| Brand | MyMug Malaysia |
| Height | 9.8cm |
| Top Width | 8cm |
| Bottom Width | 8cm |
| Volume | 10oz (300ml) |
| Print Method | Screen Printed Kiln Fired for Permanent Prints |
| Lead Time | Sampling - 3 days/ Production - 7 days |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
There are no reviews yet.